need.o.felt

Keskkonna- ja tekstiiliarmastuse kohtumisel loodud brändi NEED.O.FELT valikust leiad käsitsi valmistatud vildist sisustustooteid ja aksessuaare, mida iseloomustavad kestvus, kaasaegsus ja minimalism. Head termofunktsiooni omav päris lambavill hoiab hästi nii kuuma kui külma, andes kasutuseks laia ampluaa.

Kogu valmistamisprotsessis lähtume printsiibist suuremast väiksema suunas, st valmis viltkangastest lõigatakse esmalt välja suuremad tooted (soojendajad, sussid), väiksematest vilditükkidest pisemad tooted (võtmetaskud, ehted). Jäägid, mida toodeteks vormida pole võimalik, leiavad kasutust istumispatjade täitesisuna. Nii saame hakkama ilma jääkideta.

Vildist tooted ei koorma meie niigi ülekoormatud keskkonda. Päris lambavill on lisaks naturaalsusele ka tervenisti biolagunev. Seega võib oma aja äraelanud vildist toote julgesti kompostikasti lagunema panna. Vill biolaguneb sobilikes tingimustes paari suvega.

Kõik suured muutused saavad alguse väikestest sammudest. Muidugi ka iseendast. NEED.O.FELT käsitöövildist tooted asendavad lühikese elueaga tarbeasju. Kauakestvus, kvaliteet ja madal ökoloogiline jalajälg - nii sünnivad päris asjad.

Sorteeri:
Otsing: